Monster Tulpar T5 V21.3

Kodcubaci

New member
Katılım
14 Ara 2020
Mesajlar
13
Puanları
1
Monster'ın ince ekran kenar çerçevelerini kullanması ve normalde üstte görmeye alışkın olduğumuz web kamerayı da ekranın altına yerleştirmiş olması ile kompakt boyutlara büyükçe bir ekran sığdırmayı başarmış durumda. Böylece hem kompakt tasarım hem geniş görüş alanı sağlanmış. Tabii ki web kamerasının altta olması biraz açı sorunu yaşatabiliyor, ancak bu yer değişikliğinin kazandırdığı avantaj çok daha fazla. Bu arada kamerada yüz tanıma özelliğinin bulunduğunu da söyleyelim. Bu sayede Windows oturumunuzu ve cihaz içerisindeki bilgilerinizi daha güvenilir şekilde koruyabiliyorsunuz.

Tulpar T5 V21.3'ün çevresine baktığımızda, geniş bağlantı desteğinin yer aldığını görmekteyiz. Cihazın üstünde 2 adet USB 3.1 Gen 1 portu ile 1 adet de USB 3.1 Gen 2 portu yer almakta. Ayrıca HDMI bağlantı noktası, Thunderbolt 3, Ethernet, microSD kart okuyucu gibi hem oyuncuların hem çalışanların ihtiyaç duyulabilecekleri tüm bağlantı giriş ve çıkışlarına yer verilmiş. Üstelik kablosuz bağlantı tarafında 802.11ax olarak da bilinen yeni Wi-Fi standardı Wi-Fi 6 da bulunuyor ve Bluetooth 5.1 desteği de sağlanıyor. Böylece hem kablolu hem kablosuz bağlantı özellikleriyle gayet yeterli bir cihaz oluyor bu model.
 

dvrzener

New member
Katılım
24 Ara 2020
Mesajlar
17
Puanları
1
Bende monster aldım baya işimi goruyor efsane cıhaz. Seo uzmanlıgı calısmalarımda cok yararlı oldu benım ıcın eskı yavas bılgısayar la yapamıyordum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst