Tamberi, NBA All Star Maçında ünlüler yarışmasına katılacak

kunteper

Global Mod
Global Mod
Artık müdavim olmaya başladı. İkinci defa, Gianmarco Tamberi katılacak'All-Star' NBA Ünlü Oyunu13 Şubat Cumartesi gecesi (İtalyan saatiyle sabah 1.00'de) Indianapolis'teki Lucas Oil Stadyumu'nda oynanacak. Olimpiyat ve dünya yüksek atlama şampiyonuyla birlikte oynayacak isimler arasında, şu anda Metta Dünya Barışı olarak bilinen basketbolcu Ron Artest, Backstreet Boys üyesi Alexander James McLean ve tanınmış Nijeryalı-Amerikalı şef Kwame Onwuachi yer alacak. “Uzatıyorum ama yarın bomba gibi bir haber vereceğimi söylemek istiyorum” diye yazdım, altını çizerek “Chiara (karısı, Ed) hamile değil”: ardından resmi davetler geldi. Tamberi'nin oynayacağı takıma spor muhabiri Stephen A. Smith, rapçi Lil Wayne ve basketbolcu A'ja Wilson liderlik edecek.

Tamberi: “Muazzam bir onur, umarım MVP ödülünü kazanırım”

İki yıl önce Cleveland Cavaliers sahasında öne çıkan Tamberi, her zaman büyük bir basketbol taraftarı olduğu göz önüne alındığında bu haberi duyguyla karşıladı: “Bu çok büyük bir onur, asla başaramayacağımı düşündüğüm şeylerden biri.” deneyim” dedi Sky Sports ile yaptığı röportajda. “İki yıl önce inanılmaz bir deneyimdi, oyun parkındaki bir çocuk gibiydim, hayatımda çok az kez hissettiğim bir mutluluktu. Çağrı geldiğinde reddedemedim. Geçen seneden farklı olarak bu yıl, MVP ödülünü kazanmak isterim. Kolay olmayacak. En azından maçı kazanarak zaferlerime Ünlüler Maçını da eklemek isterim.”

Konular