Play-off, Lakers'ın 4. maçındaki gururu: LeBron'dan Nuggets'a 30 sayı. Boston, Miami'yi mağlup etti

kunteper

Global Mod
Global Mod
THE Lakers 119-108 yendiler Denver Üst üste 11 yenilgiden sonra en az bir maçın elenmesinin 30 puanla ertelenmesi Lebron James ve 25, 23 ribauntla Anthony Davis. Triple double son şampiyonlara yetmiyor Nikola Jokic serinin ilk nakavtından kaçınmak için. Bir başka gecede NBA play-off'ları duygularla dolu, Boston şu anda yanıt veriyor ve bunaltıyor Beni seviyorsunİlk dakikadan itibaren üstün gelerek seriyi 2-1'e getirdi. Ayrıca ikna edici zaferler Oklahoma ile New Orleans (Seride 3-0) ve Orlando'nun Açık Cleveland (2-2).

Lakers-Denver, seri 1-3

Lakers elemeyi en az bir maç erteledi ve Lakers'a karşı art arda aldığı 11 yenilgi serisini kesintiye uğrattı. Külçeler, sahanın her iki tarafında da eksiksiz bir oyun oynuyor ve skorda daima önde yer alıyor. Bu sefer Denver'ın ikinci yarıda -19'dan geri dönüşü, 1:25 kala en fazla -7'de duruyor, ancak sarı-morluların üstünlüğünü durduramıyor (konuk takımın 52'sine karşı alanda 72 puan) veya top kayıplarını sınırlandıramıyorlar. (14).

Celtics'te Brown ve Tatum çığ gibi büyüyor

Celtics, 2. maçtaki yenilgiden dolayı duyduğu hayal kırıklığını South Beach'te üstün gelerek (son skor 84-104) gösterdi, ilk yarıda her şeyi bitirdi ve araya 63-39'luk 24 sayı önde girdi. Her biri 22 puan Jaylen Brown Ve Jayson Tatum TD Garden'daki son maçta görülenden kesinlikle daha konsantre bir gruba liderlik ediyorlar. Kristaps Porzingis 18 noktada e Derrick Beyaz Celtics bu sezon 19 maçın 15'ini 12,2 puan farkla kazandı.