Philips The One 55PUS7304

Kuşçu

New member
Katılım
14 Ara 2020
Mesajlar
12
Puanları
1
Philips'in yeni 7000 serisi ürün gamında yer alan Philips The One 55PUS7304, piyasada bulunan güncel tüm teknolojik özelliklerinde bir televizyon arayanlara hitap ettiği için "The One" ismini almış. Fiyat/performansı ile da iddialı bir model olan Philips The One, her noktada önemli özelliklerin sahibi.

Philips'in 55PUS7304 modeli 55 inçlik bir ekran getiriyor karşımıza. Ancak ekran kenar çerçevelerinin çok ince olması ve Philips'in senelerdir kullanmış olduğu Ambilight ışıklandırmalarıyla birlikte bu ekran, olduğundan daha büyük ve daha çekici görünüyor. Öte yandan muadil rakip ürünlerde çerçeve tasarımında plastik malzeme kullanılırken, Philips bu modelde gerçek metal kullanmayı uygun görmüş. Böylece televizyon premium bir görünüm kazanıyor. Televizyonun metalik standı da dönebilir yapıda. Bu sayede televizyonu her iki yöne yaklaşık 40 derecelik açıyla çevirebiliyorsunuz.

Ambilight'a gelecek olursak, Philips tarafından lisanslı bu ışıklandırma teknolojisinin, önceden de Philips televizyon kullananların en fazla beğendiği özellik olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu modelde, 3 taraftan Ambilight ışıklandırmaları ile televizyonu sarmalayan Philips, bu sayede izlediğiniz filmleri ve oynadığınız oyunları daha sürükleyici bir hale getirirken, az önce de söylediğimiz gibi adeta bir ilüzyon etkisiyle monitörü olduğundan çok daha büyük duruma getirmeyi başarıyor. TV'nin kenarlarında yer alan akıllı LED'ler, ekrandaki renkleri gerçek zamanlı olarak duvara ve odanın içerisine yansıtıyor. Böylece monitörü daha canlı hale getiriyor. Bu arada bu Ambilight ışıklandırmaları farklı modlarda ayarlayabileceğinizi de söyleyelim. Farklı renk tonlarını seçebilir, dilerseniz sese karşı duyarlı hale de getirebilirsiniz; seçim bütünüyle uzaktan kumanda ile parmaklarınızın ucunda.
 
Üst