Philips 55PUS8804 TV İncelemesi

Kodcubaci

New member
Katılım
14 Ara 2020
Mesajlar
13
Puanları
1
Philips televizyonların bu konu da diğer televizyonlardan önemli bir avantajı var, o da televizyonlarında Ambilight ışıklandırmalarını kullanması. Bu ışıklandırmaların filmleri ve oyunları daha sürükleyici hale getirdiği kesin olduğu gibi, hemde televizyondan müzik dinlediğinizde de müzik akışına göre eşlik eden Ambilight, bu modelde karşımıza 3 yönlü olarak çıkıyor. Sağ, sol ve üst kenarlarına yerleştirilen akıllı LED ışıklandırmalar, ekranda gösterilen renkleri gerçek zamanlı olarak duvara ve odanın içerisine yansıtıyor. Böylece ekran daha canlı hale gelirken, yarattığı ambiyans ile seyir keyfi elbette katlanıyor; özellikle karanlıkta film izlemeyi seviyorsanız, çok keyif alacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Hazır Philips 55PUS8804 TV'nin görselliğinden bahsetmişken tasarımında yer vermiş olduğu ayrıntılara da bakalım. Öncelikle karşımızda yer alan panel tam 55 inç büyüklüğünde. Ekran çerçeveleri bir hayli ince tasarlanan modelde, monitörü ayakta tutan stantlar da bir hayli şık.

Ekranın hemen altında yer alan özel alan ise, bu televizyonun en önemli özelliklerinden birine ev sahipliği yapıyor.

Bowers & Wilkins ile Harika Ses Performansı


Philips 55PUS8804 TV'de bilinen ünlü ses mühendislerinden Bowers & Wilkins ile iş birliğinde bulunan Philips, bu modelde Bowers & Wilkins'in özel tasarım hoparlörlerine yer vermiş. İş bununla da kalmamış, ön tarafta Kvadrat tarafından tasarlanmış 1. Sınıf hoparlör bezi ile hoparlörden gelen sesleri en net şekilde yansıtmayı amaçlamış. Yün karışımlı bir materyalden oluşan bu bez, akustik olarak saydam yapıda, bu sayede hoparlörden gelen tüm çarpıcı ayrıntıları odaya mükemmel şekilde yansıyor diyebiliriz. Açıkçası biz de televizyona kulak verirken bir hayli etkilendik.
 

Selman

Member
Katılım
16 Ara 2020
Mesajlar
196
Puanları
6
Başarılı bir televizyon gibi geliyor bana ama fiyat performans incelemek lazım oda önemli.
 
Üst