NBA, Doğu finali: Boston 4. maçta Miami’yi yendi ve hayatta kaldı

kunteper

Global Mod
Global Mod
Uçurumun kenarında, Boston tepki verir ve durur. Kaseya Merkezinde Beni seviyorsun hesapları kapatma ve Denver’a ulaşma fırsatı buldu. NBA Finalleri ancak seride 3-0 geride olan ve üçüncü çeyreğin başında -9 olan Celtics, umut alevini besleyerek 4. maçı 116-99 kazandı.

tatum sürücüsü

Jayson Tatum (33 sayı ve 11 ribaund) e Jaylen Brown (17 sayı), Heat’i arktan (8/32’ye karşı 18/45) batıran ve üçüncü periyotta üç dakikada maçı 18-0’lık bir skorla alt üst eden (61-52’den Miami’ye) Boston’ın itici güçleri. 61-70). Bu kısma ek olarak, üçüncü çeyreğin sonuna doğru Heat -4’e çıkarken Celtics 40 saniye içinde 7-0 daha yapıyor: “Sadece sezonumuzu kurtarmaya çalışıyoruz”, sözleri Tatum.

?? SON SKOR ??

Jayson Tatum liderlik ediyor @celtics seriyi uzatmak için Oyun 4’te zafere!

Jaylen Brown: 17 PTS, 4 AST, 2 STL
Derrick White: 16 PTS, 2 STL, 2 BLK
Jimmy Butler: 29 PUAN, 9 REB, 5 AST

ECF 5. Maç: Perşembe, 20:30/et TNT’de pic.twitter.com/zsQ6QLnnW9

—NBA (@NBA) 24 Mayıs 2023
Dizi Boston’a geri dönüyor

Koç beşlisinde Mazzulla Celtics’in geri dönüşe inanmaya devam etmesini sağlayan bir zafer için diğer 4 oyuncu (Beyaz 16, Grant Williams 14, Al Horford 12 ve Marcus Smart 11) çift haneli rakamlarla bitirdi: seri aslında Cuma gününün olduğu TD Garden’a geri dönüyor. planlanan 5. maç, ardından Miami’deki nihai altıncı maç ve ‘güzel’e gitmeli, Celtics ev sahibi faktöre güvenebilirdi. Sıcakta, en iyisi olağan olandır Jimmy Butler, Vincent 17 ve Martin 16 sayı olmak üzere 29 sayı ile maç kağıdında yer aldı. NBA tarihinde hiçbir zaman – 150 vaka – bir takım 0-3’ten geri dönmeyi başaramadı, ancak Miami istatistiklere çok fazla güvenmek istemiyor: “Bugün kazanmayı hak ettiler, şimdi yeniden toplanmalı ve yeni için hazır olmalıyız. Boston’da sahip olacağımız harika bir fırsat”, sorumlu koçu oynuyor Spoelstra.

uşak iş başında

Uşak iş başında (afp)

Müzik, bira ve şarap: Butler’ın tarifi

Jimmy Butler endişeli görünmüyor: “Çok daha fazla enerji harcamamız gerektiğini biliyoruz, sırtımızı duvara vermişiz gibi hissetmeye geri dönmeliyiz. İşleri istediğimiz gibi yaptığımızda tüm yıl boyunca elimizden gelenin en iyisini yaptık” diyor. 3. Maçtan sonra kendisini basına açıklamadığı için 25.000 $ para cezasına çarptırılan Heat’in lideri. “Maçlardan önce ve sonra yaptığımız şeyleri yapmaya devam etmeliyiz. Biraz müzik dinleyeceğiz, birkaç bira içeceğiz, belki biraz şarap içeceğiz. Her zaman basketbola odaklanamazsınız, her an ara vermelisiniz.” ve sonra Alışkanlıklarınıza güvenmelisiniz.
Gülümseyeceğiz, her zaman olduğu gibi birlik olacağız ve yollara bir tane alacağız” dedi.

konular