Virtus yenildi, başarı yok: Monaco kazandı

kunteper

Global Mod
Global Mod
Katılım
25 Eyl 2020
Mesajlar
442
Puanları
6
Virtus 25′ aldatıyor, sonra yavaş yavaş yenilgiye doğru kayıyor. Prenslikte Monaco hüküm sürüyor ve Segafredo’yu 81-68 yönetiyor, sonunda zor bir skorla ama son çeyreğe kabus gibi başlayan siyah Vu için 5 dakika 2 sayı ile cezalandırıyor. Sıralama rakamları henüz mahkum edici değil ama aslında Virtus playofflara veda ediyor, Euroleague’e dönüşüne önceden veda ediyor ve bunun veda olup olmadığını bile bilmiyor.

Monaco, yoğun bir akşamın ardından lideri Mike James’i disiplin nedenlerinden dolayı askıya almadı. . Öte yandan, kötü gol sabitti: Üçten bir 10/32, yorgun görünen bir takımı dengeledi. Teodosic ile (8 asist) %28 ile arkın gerisinden unutulacak bir akşamı fotoğraflamak için.

La Vu, hızlı bir manevra, Milos’un fikirleri ve Shengelia’nın kişiliğinden yararlanarak ilk yarıyı 20-21 önde tamamladı. Monaco, Bologna’nın canlılığına neredeyse şaşırmış görünüyordu ve Belinelli’den gelen bir üçlükle Vu 26-31 öne çıkınca kulaklarını diktiler. Ancak orada bianconeri saldırıda sessiz kaldı, hatta iyi atışlar yaptı ama nişan almadan. Böylece atalet, Virtussina bölgesine saldıran ve 37-31’e uzanan Monegasques’e geçti. Vu dişlerini gıcırdattı ve devre arasında 4, 41-37 sayı geride kaldı, ikinci yarıda çok fazla şut hatası yaptı ve Monaco’ya çok fazla ikinci şut yedi.

Döndüğünde Abass’tan alevi devam ettirmek için iki üçlük ve ardından geçiş 3’30’dan 47-48’e geldi ve maça giren Mickey’den arka arkaya 4 sayı geldi. Çeyreğin sonlarına doğru 5′, Hackett’in üç sayılık oyunu ile 51’de eşitlik sağlandı. Ancak Monaco, sarsıcı bir gruptan daha iyi çıktı ve üçlükten Loiyd ile çeyreğin sonunda 61-53’e kaçtı.
Oynamak için 10’da Vu’nun iyileşmesi gereken 10 dakika vardı: yarım mucize.
Sadece Vu ve Monegasques için demirler çökmüştü, yani 5′ kala skor 69-55 oldu. Ve Vu’nun bunu umacak kafası bile yoktu, yavaş yavaş batıyordu.

Bianconeri 24 Mart’ta sahalara geri döndü: Real Madrid, Segafredo Arena’ya varacak.
 
Üst