Antetokounmpo futbola giriyor: Nashville Sc’nin mülkiyetindeki NBA yıldızı

kunteper

Global Mod
Global Mod
Giannis Antetokounmpo futbol dünyasına girin. NBA yıldızı Milwaukee Doları mülküne girdi Nashville SC2020’den beri kulüp için oynayan bir kulüp Birinci Lig Futbolu, NHL oyuncusu ve Nashville Predator tarihinde en çok gol atan oyuncu olan Filip Forsberg ile birlikte. Antetokounmpo’nun bu macerasına profesyonel basketbol oynayan kardeşleri Thanasis, Kostas ve Alex de katılıyor. “Filip ve Giannis sadece olağanüstü sporcular değil, aynı zamanda kendi sporlarının elçileri.” John Ingram, Nashville SC’nin çoğunluk hissedarı -. Onlarla, takımlarımızın sadece yüksek bir seviyede oynamaması, aynı zamanda topluluklarını yükseltmesi ve en çok ihtiyacı olanlara yardım etmesi gerektiği konusunda ortak bir vizyonu paylaşıyoruz.”

Antetokounmpo’yu bu yatırımı yapmaya iten bir aile nedeni de var. “Babam profesyonel bir futbolcuydu, Yunanistan’da aşık olduğum ilk spor futboldu” diyen oyuncu, bir futbol kulübü sahibi olma arzusunu dile getirirken, “Hep bu hayalim vardı. Kardeşlerim ve ben Nashville ile tanıştığımızda SC projeye dahil olmaya karar verdi. Heyecanlıyım ve yakında bir oyun görmek için sabırsızlanıyorum.”

konular